REZERVACE 

Činnost tetování je v tuto chvíli pozastavena!

Kontaktní formulář je níže

Objednejte se na konzultaci, přes formulář.  Do zprávy napište denní dobu, která vám nejlépe vyhovuje ( ráno, odpoledne, večer). Ozvu se zpět s nabídkou termínu na konzultaci. Konzultace je zdarma a je důležitá!

Tetovací dny:  dle dohody

Dohodnutý čas je ZÁVAZNÝ! Prosím dodržujte dohodnutý čas. V případě, že se nemůžete dostavit, pošlete neprodleně sms. Děkuji 🙂

Hodinová konzultace je zdarma. Během této hodiny si budeme povídat. Tatér potřebuje svého zákazníka poznat, aby mu mohl poradit vybrat to pravé, jedinečné tetování. Domluvíme termín tetování, vybereme motiv, vyzkoušíme umístění tetování, vyplníme osobní dotazník, určíme cenu za tetování. Ráda Vám tento čas věnuji. Je to chvilka, po kterou Vás poznám a díky tomu budu moci vytvořit návrh tetování na míru. Ale mám malou zásadu… já budu připravená a prosím, buďte i Vy. V případě zpoždění Vašeho příchodu, či delší konzultace z důvodu nepřipravenosti zákazníka, každou další započatá půlhodinu účtuji 150,- Kč. Berte na vědomí, že čas navíc, který u mě strávíte, je na úkor mé další práce, či čas, který jsem měla věnovat dalšímu zákazníkovi. Řiďme se heslem: “ Co nechceš, aby dělali jiní Tobě, nedělej ty jim. “ Děkuji za pochopení.

Připravenost zákazníka: Zákazník by měl přibližně vědět, jaké chce tetování, jak velké a kam by mělo být tetováno.    Pro lepší představu si zákazník může přinést obrázek vytisknutý z internetu nebo vlastní fotku, ze které by měl vzniknout motiv. Je mnoho motivů a technik, a abych mohla zákazníkovi dobře poradit, potřebuji vidět, co se zákazníkovi líbí. Na konzultaci nabídnu zákazníkovi možnosti úpravy obrázku, či mu nabídnu katalog s vlastními náměty.

Na konzultaci se zákazník dozví cenu za tetování daného obrázku. 

Nevolejte, neposílejte obrázky, s dotazy kolik by stál ten a další a další obrázek. V CENÍKU najdete dostatečné informace. Pokud si cenu nedokážete dle ceníku odhadnout a máte skutečný zájem o tetování, domluvte si konzultační hodinu a vezměte své obrázky s sebou, řeknu Vám, na kolik každý obrázek přijde.

POUKAZY

Vyplňte následující kolonky a do textu zadejte částku, za kterou chcete koupit poukaz a jméno, pro koho má být.

Během 24 hodin Vás budu informovat ohledně platebních údajů.

Informace jsou skryté, po odeslání nejsou nikde veřejně na stránkách vidět.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO KOUPI POUKAZU