Konzultace*     1 hod.         ZDARMA

Každá další započatá půlhodina 150,- Kč


Cena tetování je od 1500,- Kč

Pokud pod strojkem strávíte ……………. 2 hod. = 2000,- Kč

                                                                     3 hod. = 3000,- Kč


Střední tetování                od 1500- 3000 Kč

je takové, které odpovídá vel. 

cca 10 x 10 cm až 10x 20 cm a čas, 

který strávíte pod bzučícím strojkem 

je do 3 hodin


Velké tetování                  od 3000Kč

obrázek větší, který zabere více sezení

Jedno sezení je max. 3 hodiny. 

Např. rukáv, rameno po lopatku, 

rameno po prsa,… Za první sezení zaplatíte 3000,-, za každé další sezení k dokončení motivu za hodinu 1000,-Kč

Předělávky tetování nedělám!

Způsob platby

Záloha 1000,- Kč předem, v den konzultace HOTOVĚ 

nebo po konzultaci na č.ú.: 2200247306/2010

a do zprávy pro příjemce :

JMÉNO A PŘIJMENÍ a dohodnutý TERMÍN TETOVÁNÍ např.: Jan Novák 18.6.2019

Úhradou zálohy si potvrzujete dohodnutý termín. Pokud si zadáte platbu zálohy přes účet a není na účet připsána do 10ti dnů, termín uvolňuji dalšímu zákazníkovi.

Doplatek dle dohody

Záloha slouží jako jistina, že se zákazník na dohodnutý termín dostaví a bude mu odečtena z celkové částky za hotové tetování. V případě, že se zákazník na domluvený termín nedostaví, je nevratná. ( Tatér má s přípravou na tetování mnoho práce, viz. text níže) 

 

Dárkový poukaz

Na vyžádání vystavuji dárkové poukazy. Poukaz posílám emailem, k vytisknutí, po přijetí platby. Případně Českou poštou za poplatek 60,- Kč.

Ceny poukazů: 1500,-Kč/ 2000,-Kč /2500,-Kč 3000,-Kč/ 3500,-Kč / 4000,- Kč / 5000,- Kč 

Nevolejte, neposílejte obrázky, s dotazy kolik by stál ten a další a další obrázek. Pokud si cenu nedokážete dle ceníku odhadnout a máte skutečný zájem o tetování, domluvte si konzultační hodinu a vezměte své obrázky s sebou, řeknu Vám, na kolik každý obrázek přijde. Cena je od 1500,- Kč a pokud pod strojkem strávíte 2 hod., cena za tetování je 2000,- Kč ( 1000,- Kč opravdu není můj čistý zisk na hodinu!!! – co všechno je do této částky zahrnuto je rozepsáno níže ).

Záruka spokojenosti – Tetování je zásah do kůže. Vpich za vpichem. Porušení kůže. Každá kůže je jiná, jinak citlivá. Při hojení vznikají malé stroupky po jednotlivých vpichách. Může se stát, že při hojení stroupek odpadne i s barvou, která byla vpravována do kůže. V tomto případě Vám tetování bezplatně opravím. Zákazník se na opravu musí objednat nejpozději do 6 týdnů od tetování. Pokud tento termín prošvihne, za opravu bude platit 500,- Kč.

* Konzultace – Hodinová konzultace je zdarma. Během této hodiny si domluvíme termín tetování, vybereme motiv, vyzkoušíme umístění tetování, vyplníme osobní dotazník, určíme cenu za tetování. V případě zpoždění příchodu zákazníka, či delší konzultace z důvodu nepřipravenosti zákazníka, je každá další započatá půlhodina účtována 150,- Kč.


V TATTOO MAMEN se hledí především na kvalitu a hygienu. Používám tetovací strojek špičkové kvality zn. Cheyenne a originální jednorázové jehly. Inkousty zn. Panthera a barevné inkousty zn. Intense. Vše originál, žádná Čína! 

V ceně je zahrnuto:

– hodinová konzultace zdarma, v konzultační den ( v případě delší doby konzultace z důvodu nepřipravenosti zákazníka, či nedodržení času návštěvy, za každou další započatou půlhodinu 150,- Kč )

– příprava motivu v mezidobí konzultace a samotného dne tetování ( vytvoření obrázku, velikost, úpravy, příprava obrázku k přenosu na kůži )

– příprava před tetováním v den tetování

  • desinfence vybavení studia před každým zákazníkem desinfekčním roztokem
  • obalení jednorázovou folií všeho, co přijde do styku se zákazníkem – područky, stolek, lahve s roztoky, tetovací zařízení

– jednorázový igelitový potah na lehátko + papír na lehátko

– jenorázové tetovací jehly v hodnotě 70,- Kč ( prvotřídní kvalita), na zákazníka jsou potřeba minimálně 3 ks, dle složitosti motivu 

– desinfekce, mýdlo, vazelína, znecitlivující krém, buničinové tampony, jednorázové kalíšky, jednorázová holítka…

– tubička ošetřujícího krému na doma

– instrukce, jak o tetování pečovat

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Tyto informace slouží k tomu, aby zákazník měl představu, od čeho se odvíjí cena a proč se za tetování platí tolik, kolik se platí.

Do ceny je potřeba započítat i náklady, které přímo souvisí s provozem studia. Tatér musí mít čistý oděv, jednorázové rukavice. Místnost musí odpovídat přísným hygienickým normám a být pravidelně desinfikována. Použitý materiál si musí nechat odvézt firmou na kontaminovaný odpad. 

Tatér stráví mnoho času vytvářením svých autorských návrhů a jejich úprav, proto je potřeba mít PC a v něm software na úpravu obrázků. K usnadnění přenášení motivů používá speciální tiskárnu, kde jeden přenášecí papír stojí 25,- Kč. Tatér svou činností musí vydělat na nové vybavení, jelikož to stávající se opotřebovává a má určitou životnost. V ceně za tetování musí být zohledněny náklady na provoz studia – nájem, elektřina, voda,…

Je třeba si uvědomit, že investice do tetování, které si necháte udělat v čistém a sterilním prostředí, je investicí do zdraví. Při porušení integrity kůže dochází k jemnému krvácení a tím souvisí i riziko přenosu infekcí, mnohdy nevyléčitelných nemocí. Komplikace, které souvisí s nedodržením hygieny jsou např. otrava krve, žloutenka, AIDS,… Vybírejte si, kde si necháte udělat tetování. Všímejte si, zda tatér má obalený strojek igelitem, čistý nepoválený papír na lehátku, zda používá sterilní jehly ( jednorázovou vybalí, nebo ji vyndavá ze sterilizační jednotky). Tatér nesmí vzít při tetování telefon a pokud jej vezme, pohlídejte si, aby si vzal nové čisté rukavice. Na telefonu mohou ulpět maličké otisky od krve a opakovaným používáním telefonu si kontaminuje rukavice krví ze zákazníka na zákazníka. Dobrý tatér zná hodnotu své práce, nepracuje s Čínou a nebere si “ čista kojun“. Dobrý tatér zná hodnotu své práce, není to překupník zboží, na kterém by měl přihozenou marži a mohl dělat slevy. Aby dobrý tatér mohl být dobrým, musí být ohodnocen, aby neslevoval z kvality a hygieny! Nezkoušejte o cenách smlouvat, tatér ví, proč má danou cenu takto nastavenu.

Přemýšlejte, zda si zaplatíte dobrého tatéra nebo půjdete někam, kde vám totéž tetování vytvoří o 500,- Kč méně, za cenu vlastního zdraví.

 

Dárkový poukaz

Na vyžádání vystavuji dárkové poukazy. Poukaz posílám emailem, k vytisknutí, po přijetí platby. Případně mám ve studiu kartičky, které můžete na místě zakoupit.

Ceny poukazů: 1500,-Kč/ 2000,-Kč /2500,-Kč 3000,-Kč/ 3500,-Kč / 4000,- Kč / 5000,- Kč